Новини


Дитячі враження  є найяскравішими і  запам’ятовуються на все життя.
Для 65 учнів 5-8 класів  Чагорської ЗОШ І –ІІІ ступенів цьогорічні осінні  канікули  справді будуть  незабутніми, адже вони побували у Карпатах. Здійснилася мрія багатьох із дітей: дехто вперше був у горах. Затамувавши подих, школярі вдивлялися у віковічні смереки, у вершини Карпат, які ховалися в хмари, і  іноді здавалося, що навіть час тут зупинив свій біг і спраглими очима дивиться на довколишню красу.
           Цікавою і пізнавальною була поїздка до міста Яремче - справжньої перлини Карпатського краю. Курорт Яремче - один з головних туристичних центрів Карпат.. Насичене смерековим духом свіже гірське повітря, мальовничі краєвиди вразили чагорських школярів.
             Найбільше школярам запам’яталася піша оглядова мандрівка-екскурсія «Яремче - перлина Карпат». В екскурсійну програму по місту, яке розташоване  на скелястому березі  швидкоплинної річки Прут, дозволило зануритися в світ мальовничої природи та гуцульського колориту. Побували у водоспаду «Пробій», відомому сувенірному ринку. Також учні пройшли стежками Олекси Довбуша , де екскурсовод розповів про легендарного розбійника, його життя . Як цікаво і весело було підніматися на скелю Довбуша та ще й коли поруч –сам директор школи  Калараш Вадим Григорович та вірні друзі і порадники –класні керівники. А на зворотній дорозі учні побували в унікальному музеї Писанки.
Крім  незабутніх вражень вражень діти  привезли додому багато фотографій і різноманітних сувенірів.


Немає коментарів:

Дописати коментар